ELEKTROMECHANIK DO VÝROBY (25-30.000 Kč)

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Hledáte zaměstnání ve firmě, která o zaměstnance opravdu pečuje? Zajímá Vás široká škála zaměstnaneckých benefitů? Chcete být součástí stabilního kolektivu? Pokud ANO, zašlete nám svůj životopis! Renomovaný výrobce elektrických pohonů hledá kandidáty na pozici: ELEKTROMECHANIK DO VÝROBY (25-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • elektromechanické práce na rozvaděčích
  • zapojování kabeláže (NN, VN)
  • montáž komponent dle technické dokumentace
  • spolupráce s kolegy ve výrobě

Co požadujeme?

  • výuční list v elektro oboru
  • umět číst ve výkresové dokumentaci
  • odborná způsobilost: vyhláška č. 50/1978 Sb. – výhodou
  • praxe v oboru vítaná

Co nabízíme?

  • volné vstupenky na sportovní akce
  • příplatky za docházku
  • 5 týdnů dovolené
  • podpora vzdělávání v oblasti jazyků
  • firemní školka
  • místo výkonu práce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu sales@acjobs.cz.