SKLADNÍK / MANIPULANT (20–27.000 Kč)

Neaktivní nabídka

20000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Chtěl bys pracovat v moderním a čistém prostředí? Chceš být za svou práci spravedlivě ohodnocen? Přidej se k nám! Česká výrobní společnost, se silnou pozicí na trhu, hledá kandidáty na pozici: SKLADNÍK / MANIPULANT (20–27.000 Kč)

Pracovní náplň

  • budeš zásobovat výrobní linky materiálem a odvážet konečné výrobky
  • obsluha manipulačních vozíků je pro tebe zábava
  • povozíš se i na vysokozdvižném vozíku
  • nezalekneš se i fyzické práce
  • vytiskneš štítky na PC
  • za svou práci si budeš ručit
  • dokážeš udržet pořádek a čistotu na svém pracovišti
  • s kolegy se vystřídáš na 3 směny

Co požadujeme?

  • máš v šuplíku výuční list – může být i s čerstvým datem
  • jsi pečlivý, zručný a zodpovědný
  • nebojíš se počítače
  • umíš pracovat s manipulačními vozíky
  • jsi zdráv a nic tě nerozhází
  • rád se naučíš něco nového

Co nabízíme?

  • práci v moderním a čistém prostředí
  • vše tě naučí zkušení kolegové
  • na účet ti přistane odměna podle tvého výkonu
  • víkendy máš volné
  • domů si odneseš i stravenky
  • na dovolené si odpočineš 25 dní
  • něco na zub pořídíš i v závodní kantýně
  • po půl roce dobré práce, dostaneš smlouvu na dobu neurčitou

  • Místo výkonu práce: Litovel