FMEA INŽENÝR

50000 - 60000 Kč

Jsou tvou silnou stránkou FMEA procesy? Jsi analytický, komunikativní se schopností týmové spolupráce? Pokud ano, přihlas se do tohoto výběrového řízení!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Rostoucí firma s nekonečnými možnostmi – chceš i ty růst s nimi?

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za FMEA procesy
  • analýza výrobních a montážních procesů, hodnocení nedostatků
  • rozbor výrobku před zahájením výroby (například. řešení nedostatků v konstrukci)
  • návrhy nápravných opatření
  • účast na auditech společnosti
  • občasné cestování

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi ve výrobní společnosti
  • znalost nástrojů FMEA
  • komunikativní úroveň německého jazyka

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • zajímavé finanční prémie
  • odměny za odpracované roky
  • závodní kantýna
  • jazykové kurzy

  • lokalita: Tachovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.