OBCHODNÍK S TECHNICKÝM DUCHEM (25 - 50 000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Umíte se pohybovat v obchodní činnosti a zároveň víte o čem je řeč, když se vysloví průmyslová automatizace? Rádi se do věcí ponoříte komplexně a dokáže Vás motivovat pěkná částka na výplatní pásce? Pokud ANO, budeme rádi, když nám pošlete Váš životopis! Na pozici: OBCHODNÍK S TECHNICKÝM DUCHEM

Pracovní náplň

  • Zpracování technicko - obchodních nabídek dle instrukcí obchodních zástupců a přání klienta
  • Spolupráce s dodavateli a zákazníky
  • Telefonická a e-mailová komunikace i v anglickém jazyce
  • Znalost sortimentu, poskytování doporučení zákazníkům
  • Technická podpora pro zákazníka

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání v oboru elektro
  • Kvalitní znalost anglického jazyka
  • Vztah k obchodu a zkušenosti z něj
  • Reprezentativní vystupování a proaktivní přístup k práci
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Možnost dlouhodobé spolupráce u stabilního zaměstnavatele
  • Zajímavé mzdové ohodnocení a prémie k fixní mzdě
  • Prezentování velmi uznávaných produktů
  • Mobilní telefon a příspěvek na stravování
  • Práci na HPP

  • Místo výkonu práce: Ostrava