VÝROBNÍ TECHNOLOG 30.000-33.000 KČ

Neaktivní nabídka

30000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Máte alespoň maturitu nebo delší praxi v chemickém oboru? Domluvíte se anglicky? Máte zkušenost s organizací výroby? Pokud ano neváhejte a zašlete mi svůj životopis na uvedený email nebo mi rovnou zavolejte. Budu se těšit na Vaši reakci.

Pracovní náplň

  • Organizace technologie v chemické výrobě
  • Spolupráce s dalšími kolegy z výroby
  • Návrhy nových a úpravy stávajících technologických postupů
  • Reporting a kontrola procesů

Co požadujeme?

  • Minimálně střední odborné vzdělání v oblasti chemie
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Komunikativní znalost AJ
  • Znalost chemických procesů
  • Schopnost rozhodovat a pracovat samostatně

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 30.000-33.000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Závodní stravování
  • Velmi dobrou dopravní dostupnost
  • Zvýhodněné rodinné volání
  • A další zajímavé benefity
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy

  • Pracoviště: Ústí nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.