VEDOUCÍ VÝROBY

Neaktivní nabídka

34000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte všeobecný přehled jak by měla fungovat výroba? Domluvíte se anglicky? Máte zkušenosti v automobilovém průmyslu a hledáte zajímavou pracovní příležitost? Pokud ANO, budeme rádi, když nám pošlete svůj životopis! Mezinárodní společnost přijme do svého týmu šikovného kandidáta/kandidátku na pozici: VEDOUCÍ VÝROBY

Pracovní náplň

  • Koordinace práce výrobních linek, jejich zástupců a operátorů
  • Dodržování stanovených postupů při chodu ve výrobě
  • Kontrola plnění plánu a dodržování procesů
  • Dohled nad kvalitou práce operátorů výroby
  • Zodpovědnost za včasné naplánování plnění zakázek
  • Vyhotovení související dokumentace včetně reportů

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Praxi ve výrobním prostředí VELKOU výhodou
  • Zkušenosti se systémem SAP rozhodně uplatníte :o)
  • Samostatnost a zodpovědný přístup k práci
  • Proaktivní přístup k inovacím

Co nabízíme?

  • Zázemí nadnárodní společnosti v moderním prostředí
  • Práci v jednosměnném provozu
  • Možnost zaměstnaneckých slev na výrobky světových značek
  • Vzdělávací programy
  • Příspěvky na zážitky ve volném čase
  • Bohaté nabídky z obědového menu

  • Sídlo společnosti: Pardubický kraj