ONLINE MARKETING A PR SPECIALIST(K)A (35-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste komunikativní a reprezentativní člověk, který se vyzná v PR a komunikaci na sociálních sítích? Nebojíte se vystoupit v Tv a jednat s dodavateli? A tohle všechno i v angličtině? Pak prosíme o zaslání životopisu i s fotografií na stehlikova@acjobs.cz a čtěte dále o pozici: ONLINE MARKETING A PR SPECIALIST(K)A

Pracovní náplň

  • organizace módních přehlídek
  • komunikace s digital friends
  • vymýšlení instastories
  • PR kampaně a prezentace na Fashion TV
  • cestování za dodavateli do zahraničí (např. Milano)
  • spolupráce při výběru nových dodavatelů a materiálů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost komunikace na sociálních sítích
  • PR by pro Vás nemělo být cizí slovo:)
  • anglickým jazykem budete potřebovat komunikovat s dodavateli, popřípadě na sociálních sítích
  • akčnost, pracovitost, komunikativnost, zájem o módu a smysl pro nové nápady
  • reprezentativní vzhled výhodou
  • ochotu cestovat do zahraničí k dodavatelům (ojediněle)

Co nabízíme?

  • práci pro společnost působící v oděvním průmyslu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost seberealizace
  • nástup možný ihned
  • místo působení: Brno