TECHNIK BOZP - LIBERECKÝ KRAJ (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberecký kraj

Zajímá vás oblast BOZP a máte k ní už i potřebné certifikace? Chcete být pánem svého času? Rád byste využíval služebního auta i k osobním cestám? Skvělé! Reagujte zaslaným životopisem na pozici: TECHNIK BOZP (30-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • poskytování služeb a poradenství v BOZP a PO v Libereckém kraji
  • vedení příslušné dokumentace
  • návštěvy u klientů

Co požadujeme?

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • osvědčení o odborné způsobilosti v oblasti BOZP i PO
  • chuť pracovat
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • služební automobil i k soukromým účelům
  • volno navíc na vzdělání
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost si rozvrhnout schůzky dle potřeby
  • stravenky
  • odborné vzdělávání
  • Práce je vhodná pro muže i ženy

  • místo výkonu práce - Liberecký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.