TECHNOLOG ÚDRŽBY (50-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Most

Chcete být součástí týmu ve stabilní společnosti a podílet se na neustálém zlepšování v procesech údržby? Reagujte na pozici TECHNOLOGA ÚDRŽBY (50-60.000 Kč)!

Pracovní náplň

  • Koordinace, řízení a optimalizace procesů údržby
  • Posuzování efektivity procesů pomocí KPIs a návrhy zlepšení a opatření
  • Plánování, nastavování a implementace systémů řízení údržby – TPM, preventivní / prediktivní údržba atp.
  • Spoluúčast při zavádění nových výrobních procesů a nových technologií
  • Správa, příprava a změna technické dokumentace
  • Implementace projektů na zvyšování spolehlivosti strojů s ohledem na zavedené systémy řízení kvality

Co požadujeme?

  • Znalost tvorby technické dokumentace – pracovní instrukce, TPM instrukce, checklisty, manuál opatření
  • Technické myšlení a znalosti na vysoké úrovni
  • Znalost systémů řešení problémů a nastavení opatření – kaizen, PDCA, akční plán, Ishikawa, 5x proč a především jejich využití v praxi
  • Proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní společnosti a příjemném pracovním kolektivu
  • Možnost seberealizace
  • Motivující finanční ohodnocení a balíček benefitů
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou.

  • Lokalita: Most