PRACOVNÍK PŘEDVÝROBY - ABSOLVENTI/ BEZ PRAXE (24-26.000 Kč)

Neaktivní nabídka

24000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Chceš práci ve společnosti, kde tě vše naučí a můžeš se zde realizovat a získat zajímavé příležitosti? Reaguj na tento inzerát a máš super šanci najít práci lusknutím prstu!

Nástupní bonus

Pracovní náplň

  • příprava výrobků pro další postupy
  • kontrola výrobků
  • práce ve směnném provozu

Co požadujeme?

  • alespoň výuční list
  • praxi z lakovny - výhodou
  • vazačský a jeřábnický průkaz - výhodou
  • praxi z výrobní společnosti - výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • náborový bonus
  • osobní ohodnocení až 50.000 Kč
  • výborné stravování v místě práce
  • pozice vhodná pro muže i ženy

  • místo výkonu práce: okolí Hranic na Moravě