HORIZONTKÁŘ v HEIDENHAIN SYSTÉMU (35-38.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Umíte pracovat na CNC obráběcích strojích a znáte systém Heidenhain? Nevadí vám pracovat v třísměnném provozu? Hledáme nového kolegu do stabilního týmu! Pošlete svůj životopis na petruskova@acjobs.cz

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • programování obráběcího stroje
  • upínání a vyrovnávání dílů
  • práce ve směnném provozu
  • práce dle výkresové dokumentace

Co požadujeme?

  • ukončené odborné vzdělání
  • znalost systému Heidenhain
  • praxi na CNC obráběcích centrech
  • zkušenost s programováním obráběcích strojů

Co nabízíme?

  • 13.mzdu
  • další finanční odměny - náborový bonus, osobní ohodnocení
  • stabilní tým kolegů
  • další velmi zajímavé bonusy a výhody

  • místo výkonu práce: okolí Lipníku nad Bečvou