HR KONZULTANT S OBCHODNÍM TALENTEM

Neaktivní nabídka

23000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste obchodní typ a práce s lidmi Vás baví? Dokážete prodat sebe i svou práci? Jste ostřílený profík v oboru, nebo v něm teprve chcete začít? Napište mi!

Pracovní náplň

  • Vyhledávání vhodných kandidátů na různorodé pozice
  • Účast na výběrových řízeních u vyšších pozic
  • Denní telefonická komunikace s kandidáty a klienty
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí.
  • Zpracovávání informací v interním systému na denní bázi

Co požadujeme?

  • Maximální nasazení a odhodlání k dosažení cíle.
  • Odolnost vůči stresu (prostě práce s lidmi, je práce s lidmi)
  • Administrativní zdatnost (práce s PC v MS Office a sociálními sítěmi jsou základem).
  • Schopnost navázat si na sebe kandidáta i klienta – aby si byl první komu se ozvou, když něco potřebují
  • Výbornou češtinu, angličtina k tomu je výhodou
  • Týmového ducha, jsme dobrá parta

Co nabízíme?

  • Bonusy.
  • Práce na HPP nebo ŽL
  • Vybavenou kancelář.
  • Pružnou pracovní dobu, možnost home office
  • Volné pátky.
  • Sick days.
  • Možnost kariérního a osobního růstu
  • Vypracovaný systém zaškolování
  • Dotované rekreační pobyty a řadu dalších výhod.
  • Místo pracoviště: Brno centrum

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.