INŽENÝR KVALITY - ENERGETIKA

mzdové ohodnocení

Třebíč

Máte technické vzdělání a hledáte práci v oblasti kvality? Baví vás řešit reklamace? Chcete pracovat pro společnost, která je špičkou ve svém oboru? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Česká výrobní společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici: INŽENÝR KVALITY - ENERGETIKA

Pracovní náplň

  • administrativní zajištění reklamačního řízení
  • posuzování vad a jejich evidence
  • vedení všech reklamací v systému
  • vyhodnocování nákladů reklamačního řízení
  • zajištění oprav náhradních dílů

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • Znalost nástrojů kvality
  • Angličtinu na mírně pokročilé úrovni
  • Znalosti metrologie
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Dovolenou navíc
  • Možnost vzdělávání
  • Příspěvky na stravování
  • Karierní růst
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Třebíč

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.