ELEKTRONIK - ÚDRŽBA (30 - 40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte vzdělání v oboru elektro a jste technický typ? Nevadí vám pracovat na 3 směny? Chcete se přiučit novým věcem? Neváhejte a pošlete mi svůj životopis! Společnost v Židlochovicích hledá do svého týmu novou posilu na pozici: ELEKTRONIK - ÚDRŽBA (30 - 40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Příspěvek na dojíždění

Pracovní náplň

  • Provádění údržby a preventivní prohlídky elektronického vybavení strojů a technologických zařízení
  • Zjišťování poruchy a provádění opravy elektronicky řízených zařízení
  • Komunikace s pracovníky obsluhy strojů
  • Instalace nových strojů a zařízení

Co požadujeme?

  • Výuční list v oblasti slaboproudé elektrotechniky
  • Vyhlášku č. 50/78, minimálně § 5
  • Aktivní přístup k řešení problémů a závad a schopnost dotahovat práci do konce
  • Zkušenosti s prováděním oprav a údržby elektronického vybavení strojů ve výrobní firmě
  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí a kolektivu
  • Podporu při zapracování a získávání potřebných znalostí a zkušeností
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na dojíždění
  • Práce je vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Židlochovice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.