PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ

mzdové ohodnocení

Most

Máte již zkušenosti z AUTOMOTIVE společnosti a chcete je uplatnit v nadnárodním prostředí? Hledáme aktivního člověka na pozici PROJEKTOVÉHO VEDOUCÍHO.

Pracovní náplň

  • Koordinace činnosti projektového týmu v průběhu implementace nových výrobků do sériové výroby
  • Vedení kompletní projektové dokumentace k výrobkům ve fázi projektu nebo transferu
  • Podílení se na zlepšovatelských projektech
  • Analýza problému a návrch jejich řešení

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Praxi z automotive společnosti !PODMÍNKOU!
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Schopnost předávat informace, zkušenosti a znalosti

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • Práce s moderními technologiemi
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky

  • Lokalita: Žatec