IT Support with English

30000 - 34000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Ovládáte bez problému mluvenou i písemnou angličtinu? Zvládáte každodenní IT problematiku? Chcete se stát součásti nadnárodní firmy a rozvíjet se? Pak nám ihned zašlete svůj životopis! Perspektivní firma hledá posilu na pozici: IT Support with English (30 - 34.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Pomáhat kolegům s problémy v oblasti IT
  • Rozšiřování povědomí kolegů v základech IT
  • Zamezování hlubšímu dopadu incidentů
  • Předávání složitější problematiky vedoucímu

Co požadujeme?

  • Praxi z oblasti customer care / service / IT support
  • Angličtinu na úrovni C1
  • Znalost Microsoft Office, Outlook a Windows 10
  • Znalost Citrix, Active Directory
  • Znalost HW stolních počítačů, laptopů a tiskáren
  • Znalost TCP/IP, administrace sítí a serverů

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Služební laptop a telefon
  • Možnost kurzů a rozvojových aktivit
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Multisport kartu
  • Příspěvky na stravování
  • Příjemné moderní pracovní prostředí
  • Účast na firemních akcích

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.