NÁKUPČÍ - MEZINÁRODNÍ PROSTŘEDÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte alespoň základní praxi v oblasti nákupu a hledáte nyní novou pracovní výzvu? Jste aktivní člověk, který chce být přínosem pro firmu? Skvěle! Mezinárodní společnost se silným postavením na trhu nyní hledá posilu do svého týmu. Pošlete životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • působení v oblasti strategického nákupu, úzká komunikace s operativním nákupem
  • analýza nákupních strategií, hledání úspor
  • výběr dodavatelů, realizace výběrových řízení
  • zpracování podkladů pro vedení firmy

Co požadujeme?

  • zkušenosti s nákupem (ideálně ve výrobní firmě)
  • alespoň mírně pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
  • uživatelská znalost práce na PC
  • aktivní přístup k práci
  • komunikativnost

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodní společnosti se silným postavením na trhu
  • férové mzdové ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dojíždění
  • zvýhodněné tarify u mobilního operátora
  • příjemnou atmosféru na pracovišti

  • místo výkonu práce: okres Přerov