SEŘIZOVAČ MONTÁŽNÍCH LINEK(25-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

Do našeho týmu seřizovačů ve výrobní společnosti hledáme další ruku! Můžete být v důchodu nebo čerstvý absolvent. Pokud máte praxi s prací ve výrobě, seřizováním strojů a linek nebo jen máte technické myšlení a hledáte novou pracovní příležitost, pak jste právě VY člověkem, kterého hledáme!

Pracovní náplň

  • Obsluha a seřizování strojů a montážních linek
  • Manipulace a příprava materiálu pro výrobu
  • Odpovědnost za správnou kvalitu výrobků
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Dodržování zásad BOZP a požární ochrany
  • Pravidelně informovat kolegy z týmů seřizovačů

Co požadujeme?

  • SOU nebo SŠ strojírenské
  • Praxi na podobné pozici ve výrobě nebo čerstvý absolveni a i člověk bez praxe (zaučíme)
  • Ochota pracovat na 3 směny (bez víkendů)
  • Základní znalost výkresové dokumentace
  • Technické myšlení a zodpovědnost
  • Ochota se vzdělávat a účastnit se školení

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Docházkové bonusy
  • Roční bonus
  • Závodní stravování (výběr ze 7mi jídel)
  • Důkladné zaškolení
  • Mnoho pracovních příležitostí i možnost seberealizace - vzdělávání
  • Společenské akce pro zaměstnance
  • Příspěvky na kulturu, sport, na penzijko
  • Místo výkonu práce Hustopeče (pro Brňáky zajištěna doprava)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.