TECHNOLOG DO VÝROBY - SPOUSTA BENEFITŮ

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Máte vzdělání v oblasti potravinářství? Máte alespoň malou praxi jako technolog výroby? Chcete pracovat v zajímavém prostředí a fajn kolektivu? Pokud ano zašlete mi prosím svůj životopis nebo mi zavolejte. Ráda Vám zodpovím případné dotazy.

Pracovní náplň

  • Tvorba a zlepšování technologických postupů výroby
  • Závádění a vývoj nových projektů
  • Kontrola procesů

Co požadujeme?

  • Střední nebo vysokoškolské vzdělání v oblasti potravinářské technologie
  • Předchozí praxi na pozici technologa výroby - výhodou
  • Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti, proaktivní přístup k řešení problémů

Co nabízíme?

  • Zajímavé základní platové ohodnocení dle nabitých zkušeností
  • Smlouvu na HPP s nástupem ihned
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Příspěvky na penzijní a životní připojištění
  • Partu příjemných a milých kolegů
  • Možnost dalšího kariérního růstu

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.