TEAM LEADER - CALL CENTRUM ZLÍN

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlín

Jste komunikativní a dynamická osobnost? Umíte si určit priority? Máte zkušenost s vedením lidí a dokážete je motivovat k lepším pracovním výkonům? Prostředí call centra Vám není cizí? Pak hledáme právě Vás! Oddělení vymáhání pohledávek hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici: TEAM LEADER - CALL CENTRUM - ZLÍN

Pracovní náplň

  • Vedení, rozvoj a motivace svěřeného týmu
  • Stanovení a odpovědnost za plnění obchodních cílů a plánů plnění
  • Výběr nových členů a školení
  • Řízení komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxi s vedením lidí
  • Praxi v call centru
  • Pečlivého člověka orientovaného na výsledek a s vysokým pracovním nasazením

Co nabízíme?

  • Možnost budovat vlastní tým
  • Možnost realizace
  • Placená multisport karta
  • Stravenky
  • Placené volno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.