ŠÉF/KA ODDĚLENÍ CALL CENTRA 40.000-50.000 Kč

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Máš zkušenost s vedením lidí? Chceš se aktivně podílet na rozvíjení firmy? Bydlíš v Olomouci nebo blízkém okolí? Pokud ano neváhej a pošli mi svůj životopis.

Pracovní náplň

  • Starost o chod vedení oddělení
  • Tvorba reportů
  • Provádění výběrových řízení, motivace spolupracovníků a vytváření příjemné pracovní atmosféry
  • Spolupráce na zlepšování fungování společnosti

Co požadujeme?

  • Alespoň maturitu - obor nerozhoduje
  • Ideálně zkušenost z prostředí call centra a s vedením lidí
  • Kreativitu, komunikativnost a týmového ducha
  • Anglický jazyk - výhodou

Co nabízíme?

  • Základní plat až 50.000 Kč podle zkušeností
  • Placené volno navíc
  • Stravenky
  • Multisport kartu
  • Možnost absolvování kurzů a rozšiřování kvalifikace
  • Spolupráci na zajímavých projektech i se zahraniční účastí
  • Budování vlastního týmu - kariérní růst
  • Místo pracoviště: Olomouc

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.