OBCHODNÍ MANAŽER - LASEROVÉ SYSTÉMY

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Jste technologicky založený člověk, který chce nastavit procesy na nově vznikajícím oddělení a vést přitom lidi? Jste i obchodník, který miluje cestování a komunikaci v angličtině zvládáte levou zadní? Pokud jste si odpověděli ANO, neváhejte a zašlete mi svůj aktuální životopis! Úspěšná společnost, která působí v oblasti laserových zařízení hledá parťáka na pozici: OBCHODNÍ MANAŽER - LASEROVÉ SYSTÉMY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • nastavení a řízení procesů, rozvíjení divize
  • vedení a motivace obchodního týmu + implementace motivačního systému
  • marketingová činnost - především použití efektivních nástrojů k propagaci značky, navštěvování veletrhů, ...
  • kooperace s dodavateli strojů a technologií - vyjednávání obchodních podmínek
  • vedení jednání s klíčovými klienty
  • analýza trhu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • alespoň 4 roky praxe v oblasti obchodu, na obdobné pozici
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • technické a technologické zkušenosti
  • tah na branku
  • řidičský průkaz sk. B -> ochotu cestovat v rámci ČR + max. 5 x do roka do zahraničí

Co nabízíme?

  • služební auto, notebook, telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • smlouva na dobu neurčitou
  • vzdělávací kurzy
  • školení
  • flexibilní pracovní doba
  • vlastní organizace práce
  • firemní akce

  • místo výkonu práce/centrála: Mikulovsko