KONSTRUKTÉR V PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACI (55-68.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti z oblasti automatizace či výroby nástrojů? Umíte navrhovat kompletní zařízení a práce v SolidWorks je pro vás denní chléb? Domluvíte se anglicky nebo německy? Pak hledáme právě vás! Perspektivní společnost zabývající se automatizací hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: KONSTRUKTÉR V PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACI (55-68.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Navrhování kompletního řešení na základě požadavků klienta
  • Zpracování návrhu v SolidWorks
  • Využívání standardizovaných prvků firmy a dalších komponentů
  • Vypracování dokumentace
  • Spolupráce s obchodním oddělením
  • Jednání s klienty

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi v oboru
  • Dobrou znalost SolidWorks
  • Angličtinu nebo němčinu středně pokročilé úrovně
  • Znalost řídicí, automatizační a regulační techniky
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu s možností homeoffice
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu včetně jazykových a odborných kurzů
  • Příspěvek na stravování
  • Práci v mladém přátelském kolektivu
  • Kartu Multisport hrazenou zaměstnavatelem
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.