PROCES&PROJEKT MANAŽER STROJŮ (40. – 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

PROCES&PROJEKT MANAŽER STROJŮ (40. – 50.000 Kč) Máte zkušenosti s přípravou a realizací výrobního prostředí? Orientujete se dobře v technické dokumentaci? Disponujete dobrými znalostmi Autocad? PROCES&PROJEKT MANAŽER STROJŮ (40. – 50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Příprava a realizace nových investičních projektů ve všech jeho fázích od přípravy až po dokončení.
  • Zajišťuje a odpovídá za rozpočtové plánování a realizaci rozpočtu.
  • Nastavení systému preventivní údržby, TPM.
  • Řízení oblasti automatizace.
  • Vyhodnocení realizovaných projektů.
  • Aktivní zapojení do optimalizace procesů ve všech oblastech provozu.
  • Monitorování a analyzování KPI's.

Co požadujeme?

  • Vzdělání (strojní inženýrství, technické obory, potravinářství).
  • Prokazatelné zkušenosti v realizaci investičních projektů.
  • Zkušenosti z výrobně orientované společnosti.
  • Znalost AJ na středně pokročilé komunikativní úrovni.
  • Orientace ve strojních zařízeních a nových technologiích.
  • Zkušenosti s projektovým řízením, principy štíhlé výroby.
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office, Autocad).
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Samostatnost v rozhodování, zodpovědnost.
  • Organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti.
  • Všeobecný technický přehled.

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí u nadnárodní výrobní společnosti.
  • Motivující pracovní a finanční podmínky.
  • Příležitost k osobnímu a profesnímu růstu, uplatnění potenciálu.
  • Různorodou a zajímavou práci s velkou mírou samostatnosti.
  • Práci v přátelském kolektivu.
  • Notebook.
  • Mobil.
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.