OPERÁTOR(KA) VÝROBY – ZAJÍMAVÉ BENEFITY

Neaktivní nabídka

23000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Láká tě prostředí výrobní společnosti, ale nemáš žádné zkušenosti? Nevadí! Vše tě rádi naučíme! Pokud ti nevadí pracovat v nepřetržitém provozu a hledáš prima kolegy, pošli mi své CV! Mezinárodní společnost vyrábějící komponenty pro automotive hledá kolegu na pozici: OPERÁTOR(KA) VÝROBY – ZAJÍMAVÉ BENEFITY

Pracovní náplň

  • montáž komponentů pro palubní přístroje v automobilech
  • intenzivní zaškolení
  • spolupráce s ostatními kolegy
  • práce v nepřetržitém provozu

Co požadujeme?

  • min. základní vzdělání
  • zkušenosti jako operátor výroby – výhodou
  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu – 12ti hodinové směny

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • uplatnění pro ABSOLVENTY
  • stravenky a závodní stravování
  • dotovanou firemní dopravu
  • docházkové odměny
  • příspěvek na relaxaci, vzdělávání či dovolenou

  • termín nástupu: IHNED nebo dle dohody
  • místo výkonu zaměstnání: Praha – východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!