PRODUKT TECHNOLOG (40. – 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Baví Vás technologie výroby potravin? Máte praxi v potravinářském průmyslu? Máte rádi sladkosti? Pokud je Vaše odpověď ano, pak je tato nabídka určena Vám. PRODUKT TECHNOLOG (40. – 50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Návrh a tvorba technologických postupů výroby.
  • Optimalizace, analýza a zlepšování výrobních procesů.
  • Řízení a koordinace nových vývojových projektů.
  • Inovace v oblasti výroby.
  • Zajištění vývoj nových produktů.

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oblasti potravinářské technologie.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka.
  • Praxe na pozici technologa.
  • Znalost HACCP.
  • Orientace v aktuální legislativě
  • Samostatnost a aktivní přístup k práci
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti.
  • Motivující pracovní a finanční podmínky;
  • Příležitost k profesnímu růstu.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Týden dovolené navíc.
  • Závodní stravování.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.