IT ADMINISTRÁTOR

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Jste již zkušený IT administrátor a hledáte novou pracovní výzvu? Chcete se podílet na mezinárodních projektech a aktivně používat angličtinu? Pošlete mi svůj životopis! Úspěšná mezinárodní společnost hledá do svého týmu IT administrátora, který bude jediným interním "ajťákem" ve firmě. Můžete to být právě Vy.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Správa softwaru, hardwaru, periferií a dalších aplikací používaných společností
  • Nastavování PC, telefonů, tiskáren
  • Poskytování odborného poradenství zaměstnancům
  • Účast na zahraničních projektech - 2x týdně videocall s pobočkami v zahraničí
  • Uplatnění vlastní kreativity - zlepšovací návrhy

Co požadujeme?

  • Praxi na pozici IT administrátora ve výrobní společnosti
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni - 2x týdně videocall se zahraničím
  • Vlastní kreativita
  • Aktivní přístup k práci, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodní stabilní společnosti se skvělým jménem na trhu
  • přátelskou atmosféru rodinného typu a moderní zázemí
  • bonusový systém prémií ve firmě
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • příspěvky na stravování
  • možnost stravování v moderních prostorách společnosti
  • měsíční příspěvek na sportovní aktivity či kulturní akce
  • pravidelné firemní akce, jako např. cyklistické výlety, rafty, akce pro děti, firemní večírky

  • Místo výkonu práce je nejvhodnější pro kandidáty z Olomouce či Přerova