ELEKTROPROJEKTANT STAVEB (45-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Jste zkušený elektro projektant a hledáte novou výzvu? Nebo jenom prostě přemýšlíte o změně? Bavilo by Vás projektovat zemědělské stavby? Ano? Tak mě pošlete Váš životopis a udělejte tak krok blíže k tomu, aby bylo konečně trochu lépe.

Pracovní náplň

  • zpracování elektro části projektové dokumentace zemědělských staveb (zejména stáje pro skot, prasata, drůbež, dojírny, apod.
  • spolupráce se stavebními projektanty a projektanty technologií při zpracování projektu
  • zpracování elektro projektu ve všech stupních projektové dokumentace
  • zpracování položkových rozpočtů elektro, příprava slepých výkazů i cenových nabídek

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ (elektrotechnický obor)
  • osvědčení podle vyhl. 50/78 Sb., § 10 (elektroprojekce)
  • dobrá znalost práce v AutoCAD
  • smysl pro týmovou práci
  • zájem učit se a rozvíjet, samostatnost, odpovědný přístup
  • ŘP B
  • práce na PC - Word, Excel, Outlook

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti
  • zajímavé a motivační mzdové ohodnocení
  • možnost profesního rozvoje
  • zaměstnanecké výhody
  • mladý a přátelský pracovní kolektiv

  • Místo výkonu práce: Strakonice