MACHR CO TO UMÍ S LAKOVACÍ LINKOU (27 - 35 000 Kč)

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máš technické myšlení a nebojíš se ho použít? Čtením technické dokumentace ses zabýval pomalu už v kočárku? :o) Tvoje ručičky nejsou jen na okrasu a máš za sebou rád dobře odvedenou práci? Chceš si obohatit svůj profesní život a dostat se do společnosti, která ti ukáže nové možnosti? Zašli nám Tvůj životopis na pozici: MACHR CO TO UMÍ S LAKOVACÍ LINKOU (27 - 35 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Seřizování a obsluha lakovací linky
  • Dodržování pracovních postupů a předpisů
  • Koordinace výroby v požadované kvalitě i kvantitě
  • Dodržování termínů zakázek
  • Údržba drobných poruch výrobní linky

Co požadujeme?

  • Nejlépe vzdělání s technickým zaměřením
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Spolehlivost a preciznost
  • Samostatnost
  • Umění udržet ještěrku na uzdě (VELKOU výhodou)

Co nabízíme?

  • Chutné stravování ve firmě, případně stravenky
  • Příspěvky na životní a penzijní připojištění
  • Firemní akce, kde je o zábavu postaráno :o)
  • Až pět týdnů dovolené
  • Příspěvky na péči o zdravé tělo i ducha

  • Místo výkonu práce: 30 minut od Hradce Králové