VIBRAČNÍ DIAGNOSTIK

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte zkušenosti s vibrační diagnostikou? Baví Vás analyzovat data a anglický jazyk pro Vás není problém? Tak reagujte českým a anglickým životopisem! Mezinárodní společnost hledá nového kolegu do týmu na pozici VIBRAČNÍ DIAGNOSTIK (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • provádění vzdálené diagnostiky a monitorování stavu točivých zařízení
  • zpracovávání dat v REP centru
  • nastavování a vyladění databází pro sledování stavu točivých zařízení
  • analýza shromážděných dat rotačního zařízení, diagnostika poruch rotačního zařízení a posouzení režimů selhání

Co požadujeme?

  • VŠ elektrotechnického směru (Vibrační diagnostika výhodou)
  • zkušenosti s analyzováním dat a vibrační diagnostikou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní nadnároní společnosti
  • roční prémie
  • auto i pro soukromé účely
  • 25 dní dovolené, sick days
  • Cafeterie
  • příspěvek na stravování