REFERENT SPRÁVY DLUHŮ S NJ

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte vzdělání ekonomického směru? Ovládáte německý a anglický jazyk alespoň na středně pokročilé úrovni? Máte analytické schopnosti a rádi byste své dosavadní zkušenosti uplatnili v praxi? Baví Vás práce na počítači a ovládáte práci v MS Excel? Pokud Vaše odpovědi na tyto otázky zní ANO, je tu pro Vás zajímavá nabídka! Rozvíjející se mezinárodní společnost se stabilním zázemím hledá posilu do svého týmu na pozici: REFERENT SPRÁVY DLUHŮ S AJ + NJ

Pracovní náplň

  • spravování pohledávek
  • komunikace s klienty, zákazníky a obchodními partnery
  • dohled nad dodržováním splatnosti pohledávek
  • zajišťování kreditního rizika společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ideálně ekonomického směru
  • velice dobrá znalost německého jazyka – denní komunikace
  • AJ na středně pokročilé úrovni
  • dobrá znalost MS Office – především MS Excel (denní užívání), finanční programy výhodou
  • týmového ducha, flexibilitu a dobré analytické myšlení

Co nabízíme?

  • moderní pracovní prostředí v centru Plzně
  • finanční bonusy, prémie, 13. plat
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy a jiná školení

    Místo výkonu práce: Plzeň