MANAŽER VÝROBY (75-95.000 KČ)

Neaktivní nabídka

75000 - 95000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Máte technické vzdělání a praxi na pozici Manažer výroby? Máte pokročilou znalost angličtiny? Chcete získat nové zkušenosti a pracovat pro úspěšnou společnost? Pak nám zašlete Váš životopis!!!

Pracovní náplň

  • Řízení výrobního oddělení
  • Zajištění maximální produktivity práce
  • Správa systému kvality
  • Reportování výsledků výroby a kvality
  • Zlepšování standardů výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ s technickým zaměřením
  • Anglický jazyk pokročilé úrovni (nutné)
  • MS Office (Excel - uživatelskou úroveň)
  • Praxi z pozice manažera výroby alespoň 5 let

Co nabízíme?

  • Moderní pracovní prostředí
  • Vzdělávací kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Pozici vhodnou pro muže a ženy
  • Lokalitu: Chomutov