STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ S AJ (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Litoměřice

Máte zkušenosti s nákupem, a to ideálně z prostředí výrobní společnosti? Umíte pružně reagovat na nastalé situace a dokážete skvěle vyjednávat a komunikovat? Domluvíte se bez problému anglicky? Hledáte zázemí velké stabilní společnosti, která Vám nabídne nejen super práci, ale i spoustu zajímavých benefitů? Pokud ano, nečekejte a napište nám! Významná mezinárodní výrobní společnost hledá posilu na pozici: STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ OBALOVÝCH MATERIÁLŮ S AJ (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zajištění nákupu obalového materiálu
  • komunikace a spolupráce s dodavateli (i v AJ)
  • vyhledávání nových dodavatelů
  • spolupráce s centrálním nákupem a vedoucím nákupu
  • zpracování reportů, analýza trhu

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání, technické obory VÝHODOU
  • alespoň 2 roky praxe z pozice Nákupčí PODMÍNKOU
  • anglický jazyk na pokročilé komunikativní úrovni
  • výborné komunikační dovednosti, samostatnost, logické uvažování
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v úspěšné mezinárodní společnosti
  • finanční ohodnocení dle zkušeností + bonusy
  • 5 týdnů dovolené, firemní akce
  • závodní stravování, příspěvek na dojíždění
  • místo výkonu práce: Litoměřicko