TEAM LEADER LOGISTIK S AJ (55-65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

Máte zkušenosti v logistice, domluvíte se anglicky a umíte komunikovat se zákazníky? Máte k tomu zkušenosti ve vedení lidí a orientujete se v oblasti celní problematiky? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis ještě dnes a reagujte tak na pozici: TEAM LEADER LOGISTIK S AJ (55-65.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za externí logistiku a vedení lidí
  • Zajištění a organizování dopravy zboží, nakládek a vykládek
  • Vyřizování faktur, objednávek
  • Komunikace se zákazníky, dodavateli a přepravci
  • Tvorba dokumentace související s přepravou
  • Vedení skladové evidence

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Praxi na pozici logistika ve výrobní společnosti min. 3 roky
  • Zkušenost s vedením zaměstnanců
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní telefonická komunikace)
  • Zkušenosti s dlouhodobějšími zakázkami/projekty
  • Znalost obchodní a celní problematiky
  • Znalost skladového hospodářství výhodou

Co nabízíme?

  • Zaměstnání pro významnou nadnárodní společnost s dlouholetou tradicí
  • 10 000 Kč bonus po zkušební době
  • Relokační balíček po zkušební době
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Smlouvu na HPP přímo do kmene
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: okres Mělník