PODPORA PRODEJE A MARKETINGU

Neaktivní nabídka

23000 - 27000 Kč

Rozumíte marketingu? Aktivně se o tuto oblast zajímáte? Jste kreativní a máte dobré nápady? Potom pro Vás máte zajímavou nabídku! Výrobní společnost s dlouholetou tradicí, hledá mezi své kolegy posilu na pozici: PODPORA PRODEJE A MARKETINGU

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky
  • Poradenství, prezentace směrem k zákazníkům
  • Propagace společnosti na sociálních sítích a internetu

Co požadujeme?

  • SŠ s maturitou
  • Znalost práce na PC
  • Znalost sociálních médií a internetu
  • AJ výhodou - poté se člověk má možnost starat i o zahraniční klientelu

Co nabízíme?

  • Práci v zajímavém a kreativním oboru v moderní společnosti
  • Práci v mladém a dynamickém kolektivu
  • Odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • a mnoho dalšího

  • Místo výkonu práce: Košíkov, Velká Bíteš