DWH specialista pro náš systém

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Pro mezinárodní společnost, která vyrábí textil a vnitřní vybavení pro auta, hledáme databázového specialistu, co má zkušenost s DWH.

Pracovní náplň

    Pracovalo by se v menším týmu, kde se podělíte o zajištění bezproblémového chodu aplikačních systémů. Kromě toho budete spolupracovat na návrhu architektury datového skladu. Také Vás čeká práce na nových projektech, kde Vám nechají prostor pro rozvoj IT struktury. Uživatelská podpora by byla také součástí Vaší práce.

Co požadujeme?

    Pokročilé znalosti Microsoft SQL technologií (SSIS, SSRS, SSAS) včetně administrace
    Pokročilá znalost T-SQL a Visual Studia
    Znalost OOP, a to buď C#, VB nebo C++
    Znalost webových technologii uvítáme
    Pokročila znalost AJ je podmínkou
    Znalost NJ je pro Vás výhodou
    Řidičský průkaz sk. B.

Co nabízíme?

    Zaměstnanecké benefity jako příspěvek na stravování a na penzijní připojištění, benefit za dojíždění a za 100%-ní docházku, MultiSport kartička také není problém.
    Dalším benefitem je práce v mezinárodní společnosti a aktivní využití angličtiny, případně i němčiny.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.