TECHNIK PRO OBALOVÉ MATERIÁLY S AJ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

České Budějovice

Jste člověk s technickým vzděláním, který chce zajímavou a různorodou práci, která zahrnuje komunikaci se zákazníky, flexibilitu a využití Vašich technických znalostí? Domluvíte se anglicky? Pokud ano, tak nám rychle zašlete svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost přijme do svého týmu šikovnou kolegyni nebo šikovného kolegu na pozici TECHNIK PRO OBALOVÉ MATERIÁLY S AJ

Pracovní náplň

  • vývoj nových obalů pro výrobky
  • zajišťování realizace balení výrobů v návaznosti na výrobní proces
  • spolupráce napříš společností - s projektovým týmem, kvalitou, technologii atd.
  • komunikace s dodavateli a zákazníky
  • analýza stávajícíh balících technologií

Co požadujeme?

  • dokončené SŠ vzdělání s technickým zaměřením
  • zkušenosti z automotive a obalovacými materiály výhodou
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni - komunikace se zahraničím
  • výbornou znalost PC, znalost SAP výhodou

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní nadnárodní firmě
  • roční prémie
  • týden dovolené navíc
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, kurzy
  • cafeterii