MANAŽER KVALITY

Neaktivní nabídka

od 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte manažerské zkušenosti a bohatou praxi z oblasti kontroly kvality? Orientujete se v nástrojích kvality a standardech? Rádi komunikujete s lidmi a domluvíte se anglicky? Hledáte pracovní příležitost, která Vám nabídne manažerskou pozici odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem? Potom na nic nečekejte a ozvěte se nám, rádi Vám nabídku blíže představíme! MANAŽER KVALITY (od 70 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za kvalitu v rámci celé společnosti
  • vedení týmu pracovníků
  • provádění interních i externích auditů
  • řízení systému jakosti dle platné legislativy
  • kontrola správnosti dokumentace a řízení odchylek
  • tvorba, řízení a zlepšování systému kvality dle norem kvality nebo oborových standardů
  • řízení optimalizace procesů managementu kvality s využitím technik a nástrojů (neustálého) zlepšování

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání s technickým zaměřením
  • alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici v automotive
  • zkušenost s vedením týmu
  • znalost nástrojů řízení kvality
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • komunikativnost, dobrou argumentaci a manažerské schopnost

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • pravidelné zvyšování mezd
  • firemní stravování
  • notebook, telefon
  • příspěvek na dopravu
  • penzijní připojištění

  • místo výkonu práce: kraj Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.