TECHNIK BOZP a PO

Máte zkušenosti s bezpečností práce a požární ochranou? Chcete se dále rozvíjet v perspektivní společnosti, která je ve svém oboru špičkou a má dlouholetou tradici? Rádi byste upevnili své znalosti angličtiny? Tak neváhejte a zašlete nám životopis! Mezinárodní firma hledá nového kolegu na pozici TECHNIK BOZP a PO!

Pracovní náplň

  • Kontrola dodržování postupů a úrovně bezpečnosti práce pomocí inspekcí a auditů
  • Dokumentace aktivit spojených s BOZP, OŽP a PO
  • Měření a vykazování výkonnosti BOZP, OŽP a PO
  • Vyhledávání potenciálních rizik a jejich hodnocení
  • Zavádění preventivních programů
  • Spolupráce se státními dozorčími orgány
  • Školení BOZP, OŽP a PO

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • Praxi v oboru BOZP, PO a OŽP
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Samostatnost, ochotu učit se v korporátním prostředí
  • Odbornou způsobilost v prevenci rizik a požární ochraně výhodou
  • Znalost problematiky ISO 14001:2015, ISO 45001 a ISO 50001 výhodou

Co nabízíme?

  • Relokační příspěvek
  • Pružnou pracovní doba
  • Příspěvek na životní/penzijní pojištění
  • Mimořádné odměny
  • Odborné a vzdělávací kurzy
  • Týden dovolené navíc
  • Firemní akce pro zaměstnance

  • Místo výkonu práce: Hodonín