INŽENÝR KVALITY S AMBICEMI

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Jste zkušená/ý inženýr kvality a máte chuť si profesně polepšit? Chtěl/a byste se stát vedoucím úseku? Ovládáte angličtinu a máte znalosti statistických metod a nástrojů kvality? Tak neváhejte a zašlete mi Váš životopis! Výrobní společnost s tradicí hledá kandidáta na pozici INŽENÝR KVALITY S AMBICEMI

Pracovní náplň

  • vedení týmu inženýrů kvality
  • nastavování výrobních procesů a optimalizace procesů
  • řešení neshod a příprava auditů
  • schvalování dílů k výrobě (PPAP)
  • denní komunikace v angličtině
  • spolupráce se zákazníky a dodavateli

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání (strojírenství, elektro)
  • prokazatelnou praxi v oblasti kvality
  • znalost norem ISO a nástrojů kvality
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • služební auto k osobním účelům
  • týden dovolené navíc
  • mobil, notebook
  • příspěvek na stravování

  • místo výkonu práce: 30km od Vyškova

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.