INŽENÝR SVAŘOVÁNÍ S IWE (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Máte zkušenosti jako technolog ve strojírenské výrobní společnosti? Jste kapacita v oblasti svařování? Orientujete se v technické dokumentaci a normách? Hledáte práci, kde využijete svou kreativitu a potenciál? Pak hledáme právě Vás! Stabilní a dynamicky se rozvíjející se firma hledá kolegu na pozici: INŽENÝR SVAŘOVÁNÍ S IWE

Pracovní náplň

  • vyhotovování nových svařovacích procesů a optimalizace stávajících
  • sestavování svařovacích norem a směrnic pro svařování kovů
  • koordinace svařovacích technologii
  • dozor nad svařovacími procesy a zajišťování potřebné odborné úrovně svářečů
  • vedení technické dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ strojírenského směru
  • certifikát IWE/EWE
  • praxi na podobné pozici
  • znalost technologií svařování, orientace v normách
  • znalost kovových materiálů a jejich vlastností
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní strojírenské společnosti
  • kafeterii
  • příspěvek na stravování, na dopravu, na vzdělávání
  • závodní jídelnu
  • osobní a profesní rozvoj
  • kurz angličtiny

  • lokalitu: Třebíčsko