MARKETING RESEARCH Praha-východ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti s výzkumy trhu v rámci FMCG? Máte již za sebou projekty, které jste v rámci výzkumu trhu sami realizovali? Spolupráce s externími agenturami Vám rovněž není cizí? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní FMCG společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: MARKETING RESEARCH Praha-východ (40-50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • samostatné vedení menších či pravidelných projektů v rámci průzkumu trhu
  • spolupráce s agenturami na náročnějších průzkumech trhu
  • práce s interními daty, online nástroji
  • analýza dat, příprava reportů
  • prezentace výsledků českému i zahraničnímu vedení
  • návrhy na změny dle výsledků průzkumů
  • mapování konkurence a aktuálního vývoje trhu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • skvělou znalost MS Office, zejména MS Excel
  • komunikativní úroveň anglického jazyka (prezentace výsledků výzkumů vedení)
  • zodpovědnost, samostatnost, analytické a prezentační dovednosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy
  • svozovou dopravu z metra C
  • možnost nástupu: IHNED/po dohodě
  • místo výkonu: Praha-východ