STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ – MNOHO BENEFITŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Hledáte práci v oblasti nákupu? Super, my zase hledáme nákupčího! Pokud máte technické vzdělání a máte aspoň mírně pokročilou znalost německého nebo anglického jazyka, jste náš člověk. Hledáte práci v oblasti nákupu? Super, my zase hledáme nákupčího! Pokud máte technické vzdělání a máte aspoň mírně pokročilou znalost německého jazyka, jste náš člověk. Neváhejte a zúčastněte se výběrového řízení na pozici STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • aktivní vyhledávání nových dodavatelů a upevňování komunikace se těmi stávajícími
  • vedení výběrových řízení
  • analýzy nákupů a jednotlivých položek
  • hledání úspor
  • administrativní zpracovávání podkladů
  • tvorba rámcových objednávek
  • spolupráce a podpora oddělení operativního nákupu

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru
  • zkušenosti z oblasti nákupu
  • aspoň mírně pokročilou znalost německého nebo anglického jazyka
  • komunikativnost

Co nabízíme?

  • týden volna navíc
  • zajímavou a pestrou práci
  • motivující finanční ohodnocení
  • příspěvky na dojíždění i stravu
  • náborový příspěvek
  • jazykové a další vzdělávací kurzy
  • a je toho mnohem více!

  • Místo výkonu práce: vítáme uchazeče z Přerova, Hranic, Nového Jičína, Valašského Meziříčí, Oder a okolí!

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.