DEVOPS POWERSHELL (55. - 65.000 CZK)

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Baví Vás automatizace a zjednodušování úkolů? Skriptování v PowerShell je pro Vás hračkou. Máte povědomí o SQL? Hledáme nadšeného DevOps engineera na správu a automatizaci celosvětové IT infrastruktury. DEVOPS POWERSHELL (55. - 65.000 CZK)

Pracovní náplň

  • Úzká spolupráce se 2nd level teamem, který zaštiťuje velké množství úkolů a incidentů napříč IT infrastrukturou.
  • Kooperace s last level týmy odborníků na konkrétní technologie (Vmware, Windows, Cisco).
  • Volná ruka pro návrhy automatizačních řešení ve stylu DevOps.
  • Strukturovaný přístup k práci s řádnou dokumentací a sdílení kódu na platformě GIT.
  • Zodpovědnost především za návrh, správu a údržbu automatizovaní infrastruktury v globálním měřítku.
  • Automatizace server build procesu jak on-premise tak v cloudu, ale také různorodé tasky napříč technologiemi.

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s IT infrastrukturou.
  • Výborná znalost PowerShell.
  • Znalost .NET/C# výhodou.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka.
  • DevOps mindset.
  • Zkušenosti s virtualizací serverů na platformě VMware (PowerCLI).
  • Znalost SQL a MySQL přes scriptovací jazyk T-SQL výhodou.
  • Znalost platformy GIT.

Co nabízíme?

  • Fixní mzda a pravidelné bonusy.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Technické kurzy a certifikace.
  • Nekorporátní prostředí, práce v malém přátelském týmu.
  • Multisport karta, stravenky, benefit karta.
  • Firemní parkování.
  • Možnost mezinárodních pracovních cest.
  • Pracoviště v centru Brna.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.