OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Královéhradecký kraj

Rádi byste pracovali pro světovou značku? Máte zkušenosti v oblasti operativního nákupu? K tomu Vám navíc nedělá problém komunikovat v angličtině? Do mezinárodní výrobní společnosti hledáme nového kolegu. Neváhejte, pošlete nám svůj životopis a nastartujte tak svou kariéru: OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ

Pracovní náplň

  • Jednání se stávajícími i novými dodavateli
  • Spolupráce s obchodními zástupci a oddělením logistiky
  • Optimalizace úspor, dohled nad skladovými zásobami
  • Reporting stavu zásob, plánované zakázky a objednávky materiálu
  • Kvartální vyhodnocení výkonu dodavatelů podle daných kritérií
  • Spolupráce s vývojáři, technology, mistry ve výrobě

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání technického/ekonomického směru (VELKOU výhodou)
  • Angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni
  • Praxi v operativním nákupu
  • Analytické uvažování, orientace na cíl a výsledek
  • Znalost práce na PC na pokročilé úrovni (Word, Excel)
  • Zodpovědný přístup a férové jednání

Co nabízíme?

  • Stabilního zaměstnavatele mezinárodního formátu
  • Příspěvky pro atraktivnější trávení volného času
  • Možnost absolvování vzdělávacích kurzů
  • Chutné závodní stravování s velkým výběrem
  • Příspěvky na zajímavé volnočasové aktivity
  • Firemní akce, na kterých se není možné nudit

  • Místo výkonu práce: Královéhradecký kraj