SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Královéhradecký kraj

Máte rádi pořádek v číslech? Chcete si penězi přijít na pěkné peníze? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, které záleží na životním prostředí a lidských hodnotách, tudíž pro kterou nebudete jen pouhým číslem? Výrobní společnost, hledá nového kolegu k sobě do týmu. Pošlete nám Váš životopis a my zařídíme zbytek: SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU

Pracovní náplň

  • Provádění měsíčních kontrol ve finančním účetnictví
  • Zpracování přiznání k DPH
  • Zpracovávání účetních dokladů pro automatizované
  • Komunikace a spolupráce s externími subjekty (FÚ, auditor, daňový poradce
  • Zpracování měsíčních a ročních závěrek

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Praxi na pozici samostatné účetní (VELKOU výhodou)
  • Angličtinu (Středně pokročilou - slovem i písmem)
  • Dobrá znalost MS Office
  • Praxi v programu SAP

Co nabízíme?

  • Stabilního zaměstnavatele mezinárodního formátu
  • Příspěvky pro atraktivnější trávení volného času
  • Možnost absolvování vzdělávacích kurzů
  • Chutné závodní stravování s velkým výběrem
  • Příspěvky na zajímavé volnočasové aktivity

  • Místo výkonu práce: Královéhradecký kraj