HR TEAM LEADER S OBCHODNÍM TALENTEM

Máš úspěšnou praxi jako HR Consultant a baví tě obchod? Chceš být v čele týmu a zvolit si vlastní cestu, jak dosáhnout nejlepších výsledků? Máš cit a talent pro vyhledávání nových obchodních příležitostí? Rádi se s tebou setkáme, ale před tím ještě zašli své CV, abychom se o tobě dozvěděli více.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • jako vedoucí pobočky bude hlavním úkolem:
    - plnění obchodních plánů týmu,
    - hledání nových obchodních příležitostí, kdy se nebudeš bát oslovit nové klienty,
    - vedení obchodních jednání, u kterých je náročné vyjednávání podmínek,
    - uzavírání smluv a nastavení spolupráce,
    - udržování vztahů se stávajícími klienty, zajišťovat u nich nové nábory,
  • výsledky obchodních plánů zodpovídáš vedení společnosti
  • pravidelně představuješ svou vizi a kroky k rozvoji pobočky a následně je realizuješ
  • z menší části se budeš stále věnovat i pracovní náplni náboru

Co požadujeme?

  • minimálně ukončené středoškolské vzdělání
  • schopnost plnit obchodní plány, orientaci na výsledek svěřeného týmu
  • umět vést, motivovat menší tým s férovým přístupem a je samozřejmostí být kvalitativním členem, který nechá za sebe mluvit své činy
  • musíš být dobrý/á v obchodu, nebát se oslovit nové klienty, jet na schůzku a uzavřít smlouvu
  • budeš pečovat o stávající klienty, u kterých tě představíme
  • pokud se anglicky nebo německy domluvíš mezi přáteli, je to skvělé
  • měla by tě bavit práce s lidmi i u počítače
  • řidičský průkaz skupiny B, rádi ti svěříme na schůzku firemní auto

Co nabízíme?

  • 20 dní dovolené + 5 dní Sick Days navíc za úspěšné plnění + 1 den navíc za každý odpracovaný rok
  • za plnění plánů tučné odměny, odměníme tě zvlášť i za obchod
  • za přeplnění plánů dostaneš TÝDEN DOVOLENÉ NA HORÁCH a to i pro partnera/partnerku
  • teambuildingy
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • po zaučení získáš flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • umožňujeme pracovat z domova dle domluvy
  • notebook a telefon je samozřejmostí

  • termín nástupu: dle dohody, nejideálněji v průběhu srpna 2020
  • místo výkonu práce: centrum Plzně