CNC FRÉZAŘ (38-42000KČ)

Neaktivní nabídka

38000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Dokážete se práci plně odevzdat a rádi byste pracovali ve velmi perspektivní firmě na pozici CNC FRÉZAŘ? V tomto případě jste pro nás ideální kandidát!

Pracovní náplň

  • Obsluha a seřizování CNC horizontální frézky
  • Samostatné úpravy a korekce nástrojů, kusová výroba
  • Čtení technické dokumentace a její využití v praxi
  • Práce s měridly
  • Práce samostatně i v rámci týmu spolupracovníků
  • Práce na 3 směny

Co požadujeme?

  • SOU/ÚSO technického směru
  • Praxi s obsluhou CNC horizontální frézky alespoň 1 rok
  • Schopnost čtení technické dokumentace
  • Znalost řídicího systému Sinumeric výhodou
  • Zodpovědnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • Po roce trvání vztahu roční předvánoční odměna ve výši cca 20.000,- Kč (vázána na pravidelnou docházku)
  • Závodní dotovaná strava
  • Práce ve stabilní a prosperující společnosti
  • Možnost ubytování
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce Litoměřicko

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.