SUPERHRDINA ŠTÍHLÉ VÝROBY

Máš praxi s plánováním výroby a vyhledávat zlepšení tohoto procesu je tvou super schopností? Nebojíš se zasáhnout a aplikovat změnu kde je potřeba? Zašli nám životopis a rozšiř náš tým!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • hledání možností vylepšení štíhlé výroby
  • na základě analýzy provádět změny v plánování výroby
  • určování priorit ve výrobním procesu
  • minimalizování výrobních deficitů

Co požadujeme?

  • SŠ/ VOŠ/ VŠ vzdělání
  • zkušenosti s principy štíhlé výroby
  • zkušenosti s logistickými procesy – výhodou
  • aktivní znalost EXCEL/ ERP systému
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • více než 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na sportovní a relaxační aktivity
  • dotované stravování

  • místo výkonu práce: okolí Rokycan