PROJEKTANT - ARCHITEKT

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte vzdělání stavebního zaměření a autorizaci v oboru pozemních staveb? Jste zkušený projektant obytných domů a máte zájem o kariérní růst? Pak nám neváhejte odpovědět, jedinečná nabídka práce je tady! Ryze česká společnost hledá nového kolegu na pozici: PROJEKTANT - ARCHITEKT

Pracovní náplň

  • Předprojektová a projektová příprava staveb v oblasti moderních obytných domů
  • Zpracování koncepčních a projektových dokumentací
  • Organizování a řízení projekčních prací
  • Konzultace s investory, účasti na poradách
  • Spolupráce s ostatními středisky společnosti

Co požadujeme?

  • Středoškolské, nebo lépe vysokoškolské, vzdělání stavebního zaměření
  • Alespoň 2 roky praxe v oblasti projektování pozemních staveb
  • Dobrou znalost AutoCAD, ideálně i ArchiCAD
  • Komunikativní, proaktivní, osobnost

Co nabízíme?

  • Zázemí jedné z největších českých společností zabývající se projektováním pozemních staveb
  • Motivující fixní mzdové ohodnocení + bonusy do mzdy závislé na výsledku Vaší práce
  • Možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Voňavé kafe po ránu - pro pohodový den :O)

  • Místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!